Léto

Zakrývám si hřbetem ruky oči před sluníčkem a dívám se na mraky. Líbí se mi načechrané bílé obláčky vznášející se v dálce nade mnou. Jeden vypadá jako veliká želva a druhý zase jako bitevní loď. Představuji si, jak skáču z jednoho mraku na druhý. Jako bych byla Petr Pan a dokázala létat. Vznášela bych se do nekonečna na obloze.
Ležím v zelené trávě, které mě lechtá na kůži. Mám na sobě jen plavky a všechny odhalené části mého těla jsem citlivé na lehký červencový vánek, sluneční paprsky a listy rozkvetlých sedmikrásek. Cítím ve vzduchu jejich vůni. 
Je léto. Pro mě neskutečně dlouhé období výhně. Mám chuť si svléci i kůži, ale to už by byla moc velká nestydatost. Představte si to, takhle se obnažovat. 
Nejhorší na tom je, že když zavřu oči a nechám se poddat šimrání trávy a hřejivému doteku slunce, připomínám si tě. Cítím okolo sebe tvůj opalovací krém. Cítím jak mi přejíždíš po paži a tvé prsty na ní zanechávají červenou stopu. Pozoruješ mě jak spím. Líbím se ti, jak tam vedle tebe klidně odpočívám. Vím to. Slyším cvaknout víčko od lahvičky s tělovým mlékem. Jemně mi krém nanášíš na břicho. Kreslíš mi na něm malé kroužky až úplně k okraji mých kalhotek. Pak se prsty zase trochu vzdálí k mému pupíku, jako by ses lekl, že bych tě mohla odstrčit. Převalím se k tobě blíž.
A pak...
Šíleně zaječím. Jsem celá zlitá studenou vodou. 
,,Sakra ségra, říkala jsem ti, abys do toho bazénu neskákala!''