Dnes večer

Je to už několik týdnů, co jsem tu nebyl, ale koukám, že se tu nic nezměnilo. Chtěli to tu zavřít. Šuškalo se o zmizení nějaký holky, drogovým centru atd. Nic se nepotvrdilo. Všechno utichlo až na stůl DJ, který to tu dneska pořádně rozjíždí. Hudba, tanec, alkohol, drogy,... Cítím se tu jako ryba ve vodě, ale dnes v noci jsem tu pro něco jiného.
Vyschlo mi v krku, zamířím okolo tanečního parketu k baru.
,,Skotská s ledem,'' objednávám si.
Vedle mě sedí sama mladá holčina. ,,Dám si to co on,'' usměje se na mě.
,,Zaplatím to..'' kývnu na barmana. Ta holčina je přesně to, co jsem hledal. Není to jednohubka nebo vyhublá kost, je to prvotřídní chuťovka. Dnes jsem ji našel rychle. A ona už je chycená.
,,Nepůjdeme ven?'' zeptám se. Nechá skoro plnou skleničku na pultě a seskočí ze stoličky. Chytnu jí za ruku a vedu jí k bočnímu východu.
,,Tak to bylo rychlý. Budu k tomu přihlížet, ale nic neslibuju,'' zašeptám jí do ucha. Vůbec nic jí nepřijde divný. Zatím mi věří. Těším se na to, až nebude.
Prý se jmenuje Lara. Má sladká Lara se zelenýma očima a oříškovými vlasy. Škoda, že není zrzka.
Stojíme venku na mrazu. Jako správný gentleman jí dávám svůj kabát na zahřátí a zapálím jí cigaretu. A co dál? Já to vím. Ona ani netuší. Je mi jí líto. Ale já jsem jí do ničeho nenutil. Já ne. Tentokrát si našla ona mě. Já se jen zdvořilostně zeptal, a za to, že na ní mám chuť přece nemůžu. Neutečeš mi. Jsem rychlejší. A ani se mi neschováš. Cítím tě Laro.
,,Má líbezná Laro.''